Chcem sa poďakovať CENREFINu a osobitne pánovi Hudákovi za vysoko profesionálny prístup pri predaji môjho bytu. Všetky potrebné záležitosti boli vždy náležite vybavené (aj po právnej stránke), o všetkom som bol informovaný a mohol som sa spoľahnúť. Jednoznačne odporúčam CENREFIN ako dôveryhodnú a profesionálnu relitnú kanceláriu.

Mgr. František Fecko

 

Pracujem ako opatrovateľka v Rakúsku. Keďže do práce cestujem, uvedomujem si nebezpečie číhajúce na cestách a rovnako tak dôležitosť poistenia pri rôznych neočákavaných situáciách, ktoré v živote človeka môžu nastať. Preto som pani Ďorďovú vyhľadala, aby mi poradila v oblasti životného poistenia. Vysvetlila mi, ako správne má byť nastavené úrazové poistenie, predložila mi rôzne ponuky podľa mojich požiadaviek a rovnako tak mi povedala o skúsenostiach s jednotlivými poisťovňami.

Na spolupráci s pani Ďorďovou si cením odbornosť, jasné vysvetlenie obsahu môjho úrazového poistenia, voči akým situáciám som poistená a v akej výške. Vždy mi ozrejmila plusy aj mínusy a nerobila na mňa žiaden nátlak. Ak aj mám dodatočné otáázky, rada a ochotne na ne odpovie. Stále si nájde čas, hoci viem, že nie som jej jediná klientka. Je príjemná a profesionálna. Prajem si, aby v tejto oblasti pracovalo viac takýchto ľudí.

Martina Giňová

 

 
Potrebujete našu pomoc?
Napíšte nám.

* Povinný údaj

Vyplnením formulára sa k ničomu nezaväzujete.

Zdieľať