Výnimočný 2 izbový byt v novostavbe s terasou, krbom, vlastnou záhradou a parkovaním


ID nehnuteľnosti:17015 RX
Úžitková plocha:58,0
Plocha parcely:152,0
Poloha objektu:Červený jarok
Mesto:Spišská Nová Ves
Mestská časť:Červený jarok
Ulica:Červený jarok
Typ nehnuteľnosti:Byty
Vlastníctvo:Osobné
Poschodie:1
Ulica:Červený jarok
Cena:74 900,00 €

Fotogaléria

Video

Pôdorys


Popis

Máte záujem o skutočne výnimočný moderný byt v atraktívnej lokalite? Ponúkame vám na predaj priestranný 2-izbový byt s terasou, záhradou a vlastným parkovaním. Nachádza sa v zástavbe rodinných domov v obytno-rekreačnom rezorte Červený Jarok, na juhozápade mesta Spišská Nová Ves. Lokalita ponúka unikátne výhľady na mesto, ako aj významné prírodné poklady - Vysoké Tatry či obľúbený Slovenský raj.

Bytový dom je práve v štádiu prípravy výstavby. Plánovaný termín dokončenia výstavby je leto / jeseň 2019.

Byt na prízemí bytového domu tvorí kuchyňa s jedálenskou časťou, čiastočne prepojená s priestrannou obývacou izbou, spálňa, kúpeľňa s WC a predsieň. Z obývacej izby a zo spálne sa cez veľkoplošné presklené dvere dostanete na rozľahlú terasu. Terasa zároveň tvorí vstup do vlastnej záhrady. K bytu prináležia 2 parkovacie státia s možnosťou rozšírenia.

Tento moderný byt vám ponúka atmosféru rodinného domu pri neporovnateľne nižších prevádzkových nákladoch. Veľké presklené dvere z obývacej izby na terasu poskytujú príjemné prepojenie bytu s okolitou prírodou. Rannú kávu či večerné grilovanie si v letných dňoch vychutnáte na rozľahlej terase s nezameniteľným výhľadom na Slovenský raj. Vdychujúc pritom úžasnú vôňu blízkeho lesa. Vzhľadom k ideálnej orientácii bytu na juh, je byt, terasa, ako aj záhrada zaliata slnkom počas celého dňa. Nespornou výhodou je vlastné, komfortné parkovanie pre dve autá priamo pri vstupe do bytu. Ušetrí to vašu námahu napríklad pri vykladaní väčších nákupov z auta.

O najvyšší tepelný komfort v byte sa postará podlahové kúrenie so samostatným plynovým kotlom a zásobníkom na teplú vodu. Súčasťou vybavenia bytu je predpríprava na kozub. Kozub zaručí zníženie nákladov na vykurovanie, ale aj príjemnú atmosféru počas chladných zimných dní.

Pestovanie čerstvej zeleniny? Bazén či detské ihrisko? To všetko môžete mať na svojej vlastnej záhrade prislúchajúcej k bytu. Rovnako ako záhradný domček, ktorý poskytne množstvo odkladacieho priestoru pre záhradné náradie, športové potreby či veľa ďalších vecí.

Prevádzka bytu je energeticky efektívna a finančne nenáročná. A to vďaka moderným materiálom a technickým riešeniam, ktoré budú použité pri výstavbe. Nízke prevádzkové náklady cca 80 Eur / mesačne vám výrazne pomôžu pri splácaní hypotéky, čo značne zvyšuje atraktivitu kúpy tohto bytu.

Výmera bytu je 58,09 m2, výmera terasy je 24 m2 a výmera pozemku je cca 152 m2.

Byt predávame nezariadený, v prevedení holobyt. Bývanie si prispôsobíte vlastným predstavám, potrebám i možnostiam.

Cena bytu je 74 900 € vrátane všetkých služieb, ktoré súvisia s prevodom vlastníckeho práva. Zabezpečíme vám tiež najvýhodnejšie financovanie kúpy bytu, ako aj jeho poistenia.

Viac o lokalite Červený jarok sa dozviete na www.cervenyjarok.sk. Táto výnimočná lokalita je v štádiu rozvoja. Za niekoľko rokov, po komplexnej zástavbe lokality rodinnými domami a vilami, bude rezort Červený jarok jednou z najatraktívnejších a najvyhľadávanejších lokalít v Spišskej Novej Vsi a okolí.

V etape 2017/2018 chystáme postaviť 6 týchto výnimočných bytov a preto si nenechajte túto ponuku ujsť. Neváhajte a kontaktujte nás. Požiadajte o podrobné informácie a buďte medzi tými, kto si bude môcť vychutnávať bývanie v rezorte Červený jarok.

Neváhajte a kontaktujte nás. Požiadajte o podrobné informácie a buďte medzi tými, kto si bude môcť vychutnávať bývanie v rezorte Červený jarok. 


 

Hypotekárna kalkulačka


Konkrétnu ponuku Vám radi vypracujeme v sekcii Hypotekárne úvery

 Maklér


Meno: Štefan Hudák
Telefón: 0917 202 220
Email: stefan.hudak@cenrefin.sk

Potrebujete našu pomoc?
Napíšte nám.

* Povinný údaj

Vyplnením formulára sa k ničomu nezaväzujete.

Zdieľať