Rozľahlý ovocný sad s unikátnym výhľadom na Vysoké Tatry a Spišský hrad


ID nehnuteľnosti:17023 RX
Úžitková plocha:3 262,0
Plocha parcely:3 262,0
Poloha objektu:Dúbrava
Mesto:Dúbrava
Mestská časť:Dúbrava
Ulica:Dúbrava
Typ nehnuteľnosti:Pozemky, záhrady, lesy
Vlastníctvo:Osobné
Ulica:Dúbrava
Cena:39 900,00 €

Fotogaléria

Video

Pôdorys


Popis

Máte záujem o bývanie s unikátnymi výhľadmi a v obklopení hôr? Ponúkame na predaj rozľahlý pozemok s ovocným sadom na výstavbu rodinného domu či reprezentatívnej víkendovej chalupy v obci Dúbrava.  

Obec je vzdialená od diaľničného privádzača v obci Beharovce len 6 km. V rozpätí od 20 do 30 minút sa tak pohodlne dostanete autom do miest Levoča, Spišská Nová Ves či Prešov.

Obec Dúbrava je známa svojim panoramatickým výhľadom na Spišský hrad a Vysoké Tatry. Má vybudovanú infraštruktúru a starostlivo udržiavané verejné priestranstvá. Vedenie obce vyvíja snahu o všestranný rozvoj. Nechýba tu dom kultúry, materská škola, základná škola, amfiteáter či rímsko-katolícky kostol. O zábavu je postarané množstvom pravidelných kultúrnych podujatí organizovaných obcou.

Pozemok sa nachádza na okraji obce pri futbalovom ihrisku. Na pozemok je bezproblémový prístup priamo z asfaltovej obecnej cesty. Povrch je mierne svahovitý a oplotený po celom svojom obvode. Na udržiavanom pozemku rastie niekoľko desiatok ovocných stromov.

Orientácia pozemku je na ideálnu južnú stranu. Svojou polohou ponúka skutočne unikátne výhľady na okolitú prírodu, Spišský hrad či Vysoké Tatry.  K dispozícii sú všetky inžinierske siete. Rozloha pozemku je 3.262 m2.

Pozemok je možné rozdeliť na dve samostatné stavebné parcely so samostatnými prístupmi z obecnej cesty.

Medzi výhody pozemku radíme aj jeho polohu na okraji obce, kde z južnej a východnej hranice pozemku nie je plánovaná žiadna výstavba a teda aj v budúcnosti si zachová svoje unikátne výhľady a súkromie.

V prípade záujmu o ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať.


Hypotekárna kalkulačka


Konkrétnu ponuku Vám radi vypracujeme v sekcii Hypotekárne úvery

 Maklér


Meno: Štefan Hudák
Telefón: 0917 202 220
Email: stefan.hudak@cenrefin.sk

Potrebujete našu pomoc?
Napíšte nám.

* Povinný údaj

Vyplnením formulára sa k ničomu nezaväzujete.

Zdieľať