Moderná nízkoenergetická novostavba 5 izbového rodinného domu


ID nehnuteľnosti:18003 RX
Úžitková plocha:118,0
Plocha parcely:520,0
Zastavaná plocha:86,18
Poloha objektu:Malé Pole
Mesto:Spišská Nová Ves
Mestská časť:Malé Pole
Ulica:Malé Pole
Typ nehnuteľnosti:Domy a vily,
Vlastníctvo:Osobné
Ulica:Malé Pole
Cena:135 000,00 €

Fotogaléria

Pôdorys


Popis

Máte záujem o moderný nízkoenergetický slnečný rodinný dom v atraktívnej lokalite? Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom s balkónom, terasou, záhradou a prístreškom na parkovanie. Nachádza sa v novovzniknutej časti mesta Spišská Nová Ves s názvom Malé Pole a v tesnej blízkosti mestskej časti Ferčakovce. Dom je rovnomernou súčasťou dvojdomu v novej zástavbe rodinných domov.

Rodinný dom je v štádiu výstavby. Ukončenie a kolaudácia je plánovaná v mesiaci máj 2018.

Prízemie rodinného domu tvorí veľkopriestor, teda kuchyňa prepojená s jedálenskou časťou a obývačkou, ďalej hosťovská izba, technická miestnosť s WC, chodba a predsieň. Z obývačky sa cez veľkoplošné presklené dvere dostanete na rozľahlú terasu a záhradu.

Poschodie rodinného domu tvoria tri izby, šatník, chodba a kúpeľňa s WC. Dve izby orientované na juh sú bohato presvetlené vďaka posuvným preskleným dvojkrídlovým dverám, ktoré zároveň tvoria vstup na priestranný balkón prepájajúci obe izby.

Pred vstupom do domu je prestrešené parkovacie státie na 1 auto s možnosťou rozšírenia o ďalšie parkovacie státia. Z južnej strany domu je rozsiahla slnečná záhrada.  

Prevádzka domu bude energeticky efektívna, ohľaduplná k životnému prostrediu a finančne nenáročná. A to vďaka moderným materiálom a technickým riešeniam, ktoré sú aplikované pri výstavbe.

Medzi výhody domu patrí lokalita v ktorej sa nachádza. Malé Pole je obklopené prírodou a ponúka jedinečné výhľady na okolitú prírodu. Komfortné prestrešené parkovanie pri vstupe do domu ušetrí vašu námahu napríklad pri vykladaní väčších nákupov z auta, pričom do domu vstupujete z auta suchou nohou.

Prepojenie domu s prírodou zaručujú veľké presklené dvere z obývačky na záhradu. Rannú kávu či večerné grilovanie si v letných dňoch vychutnáte na rozľahlej terase s výhľadom na okolité lesy. Rovnaký pocit vám poskytne priestranný balkón prepájajúci dve spálne na poschodí domu. Z každej zo spálni orientovaných na juh si denne vychutnáte vďaka rozmerným preskleným dverám upokojujúci výhľad a dostatok slnka. Príjemné posedenie v jedálenskej časti domu umocňuje rozmerné okno, ktoré presvetlí denným svetlom jedáleň a kuchyňu.  

Nesporne jednou z najväčších výhod domu sú jeho nízke prevádzkové náklady. O tepelný komfort v celom dome sa postará inteligentné elektrické kúrenie. Ohrev teplej vody je zabezpečený nadmieru ekologicky a úsporne vďaka solárnym fotovoltaickým panelom. Inštalované rozvody vzduchotechniky tvoria základ pre inštaláciu rekuperácie vzduchu, čím je možné posunúť kvalitu vzduchu v dome na najvyššiu úroveň pri súčasnom znížení prevádzkových nákladov.

Konštrukciu domu tvorí drevostavba, pri ktorej bola použitá dokonalá tepelná izolácia vo forme striekanej expanznej peny vypĺňajúcej všetky izolované povrchy. Euro okná a vstupné dvere sú vyrobené z masívu s použitím energeticky efektívneho trojskla. Na finálnu úpravu fasády domu bola použitá umývateľná točená silikónová omietka. Strecha je vyrobená z plechových pozinkovaných falcovaných klick panelov so šedou povrchovou úpravou.

Jednoduchou výstavbou záhradného domčeka dodatočne získate množstvo úložného priestoru. Poslúži na skladovanie náradia, športových potrieb či ďalších vecí.

Rodinný dom predávame nezariadený, v prevedení holodom. Bývanie si prispôsobíte vlastným predstavám a potrebám.

Cena domu je 135 000 € vrátane všetkých služieb, ktoré súvisia s prevodom vlastníckeho práva. Poskytneme vám aj komplexné služby pri zabezpečení najvýhodnejšieho financovania kúpy a poistenia vášho nového domu.

 

Základné informácie:

DISPOZÍCIA

·         1.NP – kuchyňa, jedálenská časť, obývacia miestnosť, hosťovská izba, technická miestnosť s WC, chodba, predsieň, terasa z obývačky

·         2.NP – tri spálne, šatník, kúpeľňa s WC, chodba, balkón z dvoch spální

·         Orientácia domu - juh

VÝMERA

·         1.NP – 64,34 m2 (bez terasy)

·         2.NP – 53,49 m2 (bez balkóna)

·         Spolu – 117,83 m2

·         Pozemok – 520 m2

KONŠTRUKCIA

·         Drevostavba

·         Izolácia – expanzná striekaná pena

·         Základová doska zateplená – 10 cm polyestyrén

·         Strecha – izolovaná – plechové pozinkované falcované klick panely

·         Okná – eurookná z masívu – troj sklo

·         Vstupné dvere – z masívu zo svetlíkom – troj sklo

·         Omietka – točená umývateľná silikónová

·         Parkovacie státie, chodníky, terasa – betón – predpríprava na pokládku finálnej dlažby

TECHNICKÉ VYBAVENIE

·         Vykurovanie – úsporné elektrické konvektory

·         Ohrev TUV – solárne fotovoltaické panely

·         Rekuperácia – predpríprava – kompletná vzduchotechnika s rozvodmi do každej miestnosti

·         Inžinierske siete – voda, plyn, elektrina, kanál

EKONOMIKA

·         Energetická trieda A

·         Odhadované prevádzkové náklady – 90 EUR / mesiac

 

Chcete si prezrieť tento rodinný dom a nestačia vám fotografie? Kontaktujte nás a dohodnite si s nami obhliadku domu. Radi vám zodpovieme všetky vaše otázky a priamo na mieste ukážeme všetky výhody tohto výnimočného domu.


Hypotekárna kalkulačka


Konkrétnu ponuku Vám radi vypracujeme v sekcii Hypotekárne úvery

 Maklér


Meno: Štefan Hudák
Telefón: 0917 202 220
Email: stefan.hudak@cenrefin.sk

Potrebujete našu pomoc?
Napíšte nám.

* Povinný údaj

Vyplnením formulára sa k ničomu nezaväzujete.

Zdieľať